Попередження та профілактика правопорушень серед учнівської молоді

З метою попередження та профілактики правопорушень, формування в молоді поваги до моралі, правопорядку , в рамках проведення тижня правових знань 10 жовтня 2013 року у великому залі Тячівської райдержадміністрації було проведено засідання круглого столу між керівниками правоохоронних, контролюючих органів та учнівською молоддю загальноосвітніх навчальних закладів району на тему «Попередження та профілактика правопорушень серед учнівської молоді» .

Ми – таланти твої, Закарпаття!

21 вересня в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» відбувся ІІ етап фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Ми – таланти твої, Закарпаття», де зібралися обдаровані діти з усієї області. Юнаки та дівчата змагалися у двох вікових категоріях: 8-11років та12-15 років. Творчість учасників оцінювали у трьох конкурсних номінаціях: «Сучасний спів», «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-ужиткове мистецтво».
У конкурсі взяли участь понад 90 дітей з усіх районів Закарпаття.

Нарада педагогів-організаторів

27 серпня 2013 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості відбулася інструктивно-методична нарада педагогів-організаторів.

Фестиваль дитячої творчості «Ластівка»

У Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся традиційний ХХІІ районний фестиваль дитячої творчості «Ластівка», присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Фестиваль писанок

28 квітня 2013 року в Ужгороді відбувся обласний фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!», який проводився з метою збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок.

Районна інтелектуальна гра “Ерудит – 2013”

На базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості 25 квітня 2013 року відбулася районна інтелектуальна гра “Ерудит – 2013”, яка проводиться в квітні-травні щороку і є традиційним святом інтелекту та кмітливості.

Районний конкурс «Знавці української мови та літератури – 2013»

23 квітня 2013 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний конкурс «Знавці української мови та літератури-2013». Захід проводився з метою якісного оновлення змісту, форми та методів роботи з обдарованою молоддю; пошуку та створення умов для підтримки обдарованої молоді; розвитку самореалізації особистості, розкриття мовно-літературних здібностей, інтелекту, формування наукової зміни.

Засідання МО керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва

16 квітня 2013 року на базі Тячівського районного ЦДЮТ відбулося засідання МО керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва.

Форум лідерів учнівського самоврядування

16 квітня 2013 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості був проведений форум лідерів учнівського врядування.
При підготовці до форуму оновлено банк даних та зібрано інформацію про лідерів учнівського врядування.

Районний конкурс екскурсоводів

З метою поліпшення національно-патріотичного виховання, відродження духовності, формування в учнівської і студентської молоді поваги до історії та культури рідного краю, дбайливого ставлення до духовних надбань, розширення і поглиблення знань з історії, народознавства, літератури, природничих дисциплін та почуття гордості і любові до рідного народу, до Батьківщини 04 квітня 2013 року в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся районний конкурс екскурсоводів музеїв при навчальних закладах освіти.

« 1 2 ... 13 14 15 16 17 »