Районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край очима сучасників»

20 травня цього року в приміщенні Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості з метою вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях українського народу, формування гармонійної особистості шляхом залучення молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини відбулася районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край очима сучасників». Було розглянуто 16 робіт - учасників, учнів загальноосвітніх навчальних закладів району та слухачів секцій Малої Академії наук Тячівської філії за такими напрямками:
-історичне краєзнавство;
-археологічне краєзнавство;
-етнографічне краєзнавство;
-екологічне краєзнавство;
географічне краєзнавство;
-культура, література, архітектура та мистецтво рідного краю.
Автори найкращих робіт були запрошені до виступу, а саме:
Прокоп Юлія, учениця 11 класу Буштинської гімназії-інтернату (кер. Мучичка Олена Іванівна, вчитель української мови та літератури Буштинської гімназії-інтернату);
Вовчок Аліна, учениця 8 класу Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, слухач секції «Літературна творчість» (кер. Рольська Світлана Петрівна, керівник секції «Літературна творчість», вчитель зарубіжної мови та літератури Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів).
Михальчич Петро, учень 9 класу Нересницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, слухач секції «Географічне краєзнавство» (кер. Гасинець Марія Михайлівна, вчитель географії Нересницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
Михайльо Яніна, учениця 9 класу Нересницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, гурток «Юні етнографи» (кер. Поп Надія Михайлівна, керівник гуртка «Юні етнографи», вчитель історії Нересницької загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів).