Районна інтелектуальна гра “Ерудит – 2014”


В Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості 29 квітня цього року відбувся районний конкурс “Ерудит – 2014”, який проводиться в квітні-травні щороку і є традиційним святом інтелекту та кмітливості.
Ведуча конкурсу Е.М. Савчук – завідувач відділу туристсько - краєзнавчої роботи ЦДЮТ зі вступним словом привітала всіх учасників та присутніх на інтелектуальній грі . Вона наголосила, що найерудованіші зможуть виявити свої здібності повною мірою. Розум, широта світогляду, почуття гумору – усе це має забезпечити успішний результат.
Перед поєдинком юних “ерудитів” було ознайомлено з основними етапами конкурсу, які складали основу програми. У грі взяли участь учні 10-11 класів шести загальноосвітніх шкіл. Завданням членів журі було – оцінка ерудиції, культури мовлення, вичерпність відповідей, базові шкільні знання учасників. У грі взяли участь учні шкіл району: Мойсюк Моніка, учениця Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Гренджі-Донського, Габор Степан, учень Вільховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Мацко Микола, учень Буштинської гімназії-інтернату, Бота Олександра, учениця Солотвинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Бедевельський Андрій, учень Нересницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Король Роман, учень Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Чесна і безкомпромісна інтелектуальна боротьба в районній грі “Ерудит – 2014” визначила “переможця” та “фіналіста” конкурсу. Учасники, що набрали найбільшу кількість балів, а саме, Мацко Микола і Бота Олександра, вийшли у фінальну гру. Та кращою, все ж таки, стала Олександра, з чим її і вітаємо.
Хочеться, насамкінець, акцентувати увагу на важливості проведення подібних заходів, що дають змогу показати і оцінити рівень знань, винахідливість, вміння і правові навички учнівської молоді, бо саме вони надалі стають важливим підгрунтям для професійного вибору молодого покоління.


0 коментарів

Прокоментувати