В ім'я кохання

Конкурсно-розважальна програма «В ім’я кохання» зібрала молодь району в Тячівському Центрі дитячої та юнацької творчості напередодні найромантичнішого зимового свята – Дня Святого Валентина.

Юні журналісти

Ні примхи дощової погоди (не дивлячись, що надворі – лютий, лило, як з відра!), ні далека дорога розтрясеним мікроавтобусом, не могли збавити того захоплення та цікавості, які викликали заняття у обласній дитячій медіа-школі, котрі пройшли у розкішній сучасній будові «ПАДІЮНУ» в Ужгороді. Участь в них взяли не тільки старшокласники, котрі планують пов′язати своє життя з журналістикою, а й першокурсники відділення журналістики Ужгородського університету. З Тячева ми поїхали з керівником гуртка »Основи журналістики» Ольгою Іванівною Волошин.

Районний конкурс українська народна іграшка

В Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості підведені підсумки районного конкурсу української народної іграшки.

МАН

На базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості завершився І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тячівської філії МАН.

Районні туристські змагання «Різдвяні перегони– 2014»

10 січня 2014 року на базі Буштинської гімназії-інтернат відбулися ІІІ районні туристські змагання «Різдвяні перегони - 2014».
Організатори змагань – Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості, сектор фізкультури та спорту управління освіти, молоді та спорту та клуб альпінізму та скелелазіння «Не межа …».

МАН

На базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості розпочався І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тячівської філії МАН.

Новорічний концерт «Планета зірок»

30 грудня 2013 року вихованці Центру дитячої та юнацької творчості стали учасниками святкового новорічного концерту «Планета зірок».

Свято Миколая

Новорічно-різдвяні свята у Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості розпочалися з приходом святого Миколая. Вихованці гуртка «Вокал» (керівник Паш Марина Василівна) підготували святкову програму для наймолодших школярів міста Тячів та дітей-інвалідів .

Інтерактивний флеш-моб «Червона стрічка»

В рамках акції «Молодь обирає здоров’я» вперше в місті Тячеві за ініціативи Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості спільно з районною державною адміністрацією напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом проводився інтерактивний флеш-моб «Червона стрічка» під гаслом «Врятуй Україну від СНІДу!».

Голодомор

Кожного року наприкінці листопада наш народ вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Це трагічна сторінка в історії українського народу, яку ми не маємо права забути.

« 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 »