"Різдвяні перегони 2015"

21 січня 2015 року на базі Буштинської гімназії-інтернат відбулися ІV районні туристські змагання з ТПТ (Техніки Пішохідного Туризму) "Різдвяні перегони 2015".
Організаторами змагань виступили:
–управління освіти Тячівської РДА;
–Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості;
–сектор фізкультури та спорту Тячівської РДА;
–клуб альпінізму та скелелазіння «Не межа …».
У перегонах взяли участь 6 команд, що подали заявки на участь загальноосвітніх навчальних закладів району, клубів.
Перед учасниками було представлено скомпоновану смугу перешкод:
-подолання траверсу стенду з вертикальними перилами;
-переправа по колоді через річку;
-переправа через «болото» по жердинах;
-подолання перешкоди при допомозі підвішеної мотузки;
-транспортування потерпілого;
-в’язання вузлів.
За підсумками набраних балів у командному заліку команди посіли наступні місця:
І місце – спортивний клуб "Не межа..."
ІІ місце – команда гуртківців Тячівського районного ЦДЮТ «Спортивний туризм»
ІІІ місце – команда Буштинської гімназії-інтернату "Воля"
В особовому заліку серед учнів призові місця між собою поділили вихованці гуртка ЦДЮТ «Спортивний туризм» (кер.Вовчик В.В.):
Буштино "Не межа..." 4
Буштино "Не межа..." 5
Гімназія "Воля" 6
І місце - Фречко Анастасія, вихованка гуртка Тячівського районного ЦДЮТ «Спортивний туризм»
ІІ місце - Ігнат Тетяна, вихованка гуртка Тячівського районного ЦДЮТ «Спортивний туризм»
ІІІ місце – Орсаг Анна вихованка гуртка Тячівського районного ЦДЮТ «Спортивний туризм»
а також:
ІV місце – Орсаг Рената вихованка гуртка Тячівського районного ЦДЮТ «Спортивний туризм»
V місце – Сабадош Вікторія вихованка гуртка Тячівського районного ЦДЮТ «Спортивний туризм»
VI місце – Бедевельський Іван, учасник команди Буштинської гімназії-інтернату "Воля"
Команди нагороджені грамотами управління освіти Тячівської РДА; перехідним кубком та медалями управління освіти Тячівської РДА, цінними подарунками за сприяння клубу альпінізму та скелелазіння «Не межа …» та сектору фізкультури та спорту Тячівської РДА.