ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДом

Напередодні Дня боротьби зі СНІДом в Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся форум лідерів учнівського самоврядування «Молодь за здоровий спосіб життя». В рамках програми проведено тренінгове заняття «ВІЛ, СНІД. Ставлення до ВІЛ-позитивних людей». Головна мета заходу – виховання в учнівської молоді толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей, популяризація здорового способу життя серед юного покоління, відповідального ставлення до свого здоров’я та життя.

«Пам’ять голоду, пам’ять серця»

25 листопада у Тячеві, на площі перед районним будинком культури, відбувся жалобний мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодоморів. Представники районної та міської влади, працівники організацій і установ району й міста, небайдужі мешканці зібрались, щоби згадати про мільйони невинних жертв Голодомору 1932-33 років, штучно влаштованого радянською владою на більшій частині території України.

Обласна конференція

28 жовтня 2017 року на базі Закарпатського обласного центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді відбувся ІІ очний етап обласної конференції учнівської молоді «Мій рідний край очима сучасників».

РАЙОННИЙ ПРАВОВИЙ РИНГ

10 жовтня 2017 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості відбувся традиційний районний правовий ринг серед учнів команд загальноосвітніх навчальних закладів району. Його мета – формування активної громадської позиції учнівської молоді, поглиблення інтересу до правових знань, виховання у школярів правової культури та правової свідомості. У правовому ринзі змагались команди Буштинської, Солотвинської №1 та Нересницької загальноосвітніх шкіл.

Свято веселого настрою

18 травня 2017 року у святковій залі Центру дитячої та юнацької творчості зібралися батьки, гості, хлопчики і дівчатка. У школі раннього розвитку "Сонечко" справжнє свято веселого настрою -випускний вечір, закінчення навчання в школі "Сонечко".

В ІМ'Я КОХАННЯ

14 лютого в Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості пройшла конкурсно-розважальна програма «В ім’я кохання» до Дня Святого Валентина. У конкурсі взяли участь учні старшого шкільного віку навчальних закладів району. Програма була насичена конкурсами: «Представлення», «Легенди рідного краю», «Історія кохання», «Ваші дії, «Найоригінальніше освічення в коханні» та «Відвертий лист». Конкурсанти демонстрували свої знання не тільки з літератури та історії, але і театральні та вокальні здібності. Вони також не соромилися відкривати свій внутрішній світ і власні переживання.

Різдвяні перегони - 2017

Під час зимових канікул на базі Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів були проведені спортивні змагання «Різдвяні перегони - 2017». Організатор спортивного свята – Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості.

Концерт до Дня Святого Миколая «Планета зірок»

В Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся святковий концерт до Дня Святого Миколая «Планета зірок». Свою майстерність презентували глядачам гуртківці установи.

« 1 2 3 4 ... 13 14 »