Районна інтелектуальна гра “Ерудит – 2013”

На базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості 25 квітня 2013 року відбулася районна інтелектуальна гра “Ерудит – 2013”, яка проводиться в квітні-травні щороку і є традиційним святом інтелекту та кмітливості.

Районний конкурс «Знавці української мови та літератури – 2013»

23 квітня 2013 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний конкурс «Знавці української мови та літератури-2013». Захід проводився з метою якісного оновлення змісту, форми та методів роботи з обдарованою молоддю; пошуку та створення умов для підтримки обдарованої молоді; розвитку самореалізації особистості, розкриття мовно-літературних здібностей, інтелекту, формування наукової зміни.

Засідання МО керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва

16 квітня 2013 року на базі Тячівського районного ЦДЮТ відбулося засідання МО керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва.

Форум лідерів учнівського самоврядування

16 квітня 2013 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості був проведений форум лідерів учнівського врядування.
При підготовці до форуму оновлено банк даних та зібрано інформацію про лідерів учнівського врядування.

Районний конкурс екскурсоводів

З метою поліпшення національно-патріотичного виховання, відродження духовності, формування в учнівської і студентської молоді поваги до історії та культури рідного краю, дбайливого ставлення до духовних надбань, розширення і поглиблення знань з історії, народознавства, літератури, природничих дисциплін та почуття гордості і любові до рідного народу, до Батьківщини 04 квітня 2013 року в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся районний конкурс екскурсоводів музеїв при навчальних закладах освіти.

Молодь Тячівщини обирає здоров'я

26 березня 2013 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості відбувся І (районний) етап УІ-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Фестиваль проводився з метою популяризації та пропаганди серед дітей і молоді здорового способу життя, виявлення та підтримки талановитої молоді.

Конференція

21 березня 2013 року в актовій залі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості відбулася районна конференція переможців та призерів районних конкурсів за напрямками Всеукраїнської історико-географічної експедиції “Історія міст і сіл України” та Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» .

199 річниця від дня народження Т.Г. Шевченка

З нагоди 199 річниці від дня народження Тараса Шевченка відбулося урочисте покладання вінків та квітів до пам’ятника славетному Кобзарю.

«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

05 березня 2013 року о 10.00 годині був проведений І (районний) етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» та Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання .

Педагог-організатор року

Згідно річного плану роботи Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості 19 лютого 2013 року відбувся районний конкурс
"Педагог-організатор року" .

« 1 2 ... 12 13 14 15 »