Педагог-організатор року

Згідно річного плану роботи Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості 19 лютого 2013 року відбувся районний конкурс
"Педагог-організатор року" .

Свято кохання, романтики, краcи і поваги

14 лютого у Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася районна конкурсно-розважальна програма «В ім’я кохання - 2013», що вже стала традиційним святом кохання, романтики, краси й поваги.

День Соборності України

У Тячеві відзначили День Соборності України.

Районні туристські змагання «Різдвяні перегони– 2013»

11 січня 2013 року на базі Буштинської гімназії-інтернату відбулися ІІ традиційні туристські змагання «Різдвяні перегони - 2013». Організатори змагань – Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості та клуб альпінізму та скелелазіння «Не межа …».

Свято Миколая

Зимові свята у Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості розпочалися з приходом святого Миколая.

Майстер-класи

В рамках проекту « Мистецька вітальня» у Тячівському районному ЦДЮТ були проведені майстер-класи з оригамі , квілінгу та природного матеріалу.

Стартував проект «Мистецька вітальня»

27 листопада у Тячівському районному ЦДЮТ стартував проект «Мистецька вітальня».

Районна виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

З метою виявлення художньо обдарованих дітей, підтримки та популяризації їх творчості, мистецтва і традиційних художніх ремесел 20 листопада 2012 року в Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості проводилась районна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва « Знай і люби свій край».

« 1 2 ... 12 13 14