Концерт до Дня Святого Миколая «Планета зірок»

В Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся святковий концерт до Дня Святого Миколая «Планета зірок». Свою майстерність презентували глядачам гуртківці установи.

Майстер-клас «Ялинкові прикраси своїми руками »

15 грудня 2016р. на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості було проведено майстер-клас «Ялинкові прикраси своїми руками».

Семінар керівників музеїв

08 грудня 2016 року на базі Тячівського ЦДЮТ відбувся семінар керівників музеїв при загальноосвітніх навчальних закладах на тему « Про роботу музеїв в галузі освіти на сучасному етапі».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

грудня в Ужгороді відзначили переможців ІІІ етапу обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення».

Акція «Молодь обирає здоров'я»

1 грудня у Тячівському Центрі дитячої та юнацької творчості відбулися заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Заходи проведено з метою усвідомлення небезпеки, яку несе СНІД, привернення уваги молоді до здорового способу життя, безпечної поведінки, спрямування на толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ.

ПАМ'ЯТАЄМО…

Кожного року в четверту суботу листопада наш народ вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Це трагічна сторінка в історії українського народу, яку ми не маємо права забути.

Виховний захід «Я – громадянин і патріот держави»

У рамках творчого проекту з патріотичного виховання «Моя Батьківщина-Україна» керівник гуртка «Пізнаємо рідний край»на базі Углянської ЗОШ І-Ш ст.Голубка Людмила Степанівназі своїми вихованцями провела виховний захід на тему«Я – громадянин і патріот держави», який присвячений героям – односельчанам, які загинули в зоні АТО.

Музичний зорепад

03.10. 2016р. гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості зібралися разом на святі «Музичний зорепад», щоб відзначити Міжнародний день музики. Проводила захід керівник вокального гуртка Паш Марина Василівна. На святі звучало багато пісень про Україну, про щасливе дитинство, про дружбу. Вихованці гуртка демонстрували свої вокальні та артистичні навики, пройнялися атмосферою творчості, даруючи свої пісні глядачам.

День художника відзначили у творчій атмосфері

08.10. 2016 р. у Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості День художника було проведено у творчій атмосфері.
Керівник гуртка «Образотворче мистецтво» Вовчок Мирослава Петрівна провела творчу майстерню зі своїми вихованцями «Люблю тебе, мій рідний край» у картинній галереї ім. Шімона Голлоші. Тут вихованці мали нагоду ознайомитися із полотнами професійних майстрів пензляТячівщини: Валерія Погоріляка,Юрія Вейгеша та художників –аматорів Михайла Фурмана, Віктора Гуцула та інших.

«Моя Батьківщина-Україна»

У рамках творчого проекту з патріотичного виховання «Моя Батьківщина-Україна», з метою виховання любові до батьківщини, родини, вміння долати перешкоди, поважати народні звичаї, виховувати справжніх патріотів держави, почуття гордості за людей, які боролися за незалежність України у Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості на базі Кривської ЗОШ І-ІІ ступенів провівся виховний захід «Благословенна та держава, що має відданих синів», який підготували вихованці гуртка «Учнівське самоврядування» ( керівник Павлюк А.Г.)

« 1 2 3 4 5 ... 13 14 »