Змагалися юні правознавці

У рамках тижня правових знань, з метою визначення рівня знань правової освіти у школі та формування активної громадської позиції учнівської молоді, виховання культури та правової свідомості, 9 жовтня у Тячівському районному ЦДЮТ було проведено інтелектуально-правову гру «Правовий ринг-2012».

Гуртківці Художньо-естетичного напряму ЦДЮТ показали свої таланти

Розпочався навчальний рік, а гуртківці художньо-естетичного напрямку Тячівського ЦДЮТ вже встигли взяти активну участь у багатьох заходах.Одним із наймасовіших був День міста.

День права

В рамках проведення тижня правових знань, згідно плану роботи організаційно-масового відділу Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості 02 жовтня 2012 року було проведено засідання круглого столу «Попередження та профілактика правопорушень серед учнівської молоді» між керівниками правоохоронних, контролюючих органів та учнівською молоддю загальноосвітніх навчальних закладів м. Тячева.

День міста 2012

Минулі вихідні Тячів відзначав День міста. Програма святкування, котра з кожним роком стає все більш цікавішою, була надзвичайно різноплановою. Наші вихованці також брали участь у святковій програмі: це виступ хореографічної групи "Вітамінки", вокального ансамблю "Сонячні промінчики", вихованців студії образотворчого мистецтва.

« 1 2 ... 18 19 20