Свято Миколая

Зимові свята у Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості розпочалися з приходом святого Миколая.

Майстер-класи

В рамках проекту « Мистецька вітальня» у Тячівському районному ЦДЮТ були проведені майстер-класи з оригамі , квілінгу та природного матеріалу.

Стартував проект «Мистецька вітальня»

27 листопада у Тячівському районному ЦДЮТ стартував проект «Мистецька вітальня».

Районна виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

З метою виявлення художньо обдарованих дітей, підтримки та популяризації їх творчості, мистецтва і традиційних художніх ремесел 20 листопада 2012 року в Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості проводилась районна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва « Знай і люби свій край».

Районна науково-практична конференція учнів-пошукувачів та наукових керівників Тячівської філії МАН

15 листопада 2012 року в актовому залі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості відбулась районна науково-практична конференція учнів-пошукувачів та наукових керівників Тячівської філії МАН.

У Тячівському районному ЦДЮТ працюють досвідчені керівники гуртків

7-8 листопада адміністрацією Тячівського районного ЦДЮТ було відвідано гурткові заняття у Коршинського І.Ю. та Вовчика В.В.

ПОРАДИ МЕТОДИСТА

Ділові ігри для педагогів

Логан-Клуб в Украине

Проект "Джерело творчості"

У 2012-2013 н.р. в Тячівському районному ЦДЮТ діє проект "Джерело творчості".Такий вибір теми проекту зумовлений тим, що перед суспільством завжди стояла і продовжує існувати проблема навчання і виховання обдарованих дітей.
Для розвитку творчих здібностей не існує вікових обмежень, але необхідно створити і підтримувати певні умови. У кожній людині від природи закладені величезні можливості. Найсприятливішим періодом для розвитку творчості є молодший шкільний вік, коли в дитини активно розвиваються уява, дар фантазування, творче мислення, допитливість, уміння спостерігати, порівнювати, критично й справедливо оцінювати свою діяльність. Гуртківців молодшого шкільного віку без перебільшення можна назвати «першовідкривачами світу». А якщо діти захоплені улюбленою справою, вони виявляють наполегливість, силу волі в опануванні знань і вмінь, що випереджають програмові вимоги. Також слід пам’ятати, що кожна дитина має певні здібності, тому головне завдання керівника гуртка – вчасно їх помітити, заохотити і дати можливість їм розвиватися. Бо хоч би які були в дитини талант, здібності, навички й досягнення, без активної підтримки дорослих вона не досягне високих результатів. Це добре розуміють педагоги Тячівського районного ЦДЮТ, тому головне завдання, яке ставимо перед собою – виявлення художніх, музичних, артистичних, інтелектуальних здібностей дитини, їх розвиток і вдосконалення. Саме для того, щоб навчитися бачити у звичайному незвичайне, знаходити неординарні шляхи виходу з будь-яких складних ситуацій, моделювати навколишню дійсність відповідно до власних уявлень, словом, розвивати творчі здібності, і потрібен наш проект.

Методична розробка заняття-гри «Найрозумніший» Автор: Коршинський Іван Юрійович

Робота учасника обласного конкурсу на кращу методичну розробку з науково-технічної та художньо-естетичної творчості серед педагогів позашкільних навчальних закладів області

номінація: «Дидактичні матеріали»

Змагалися юні правознавці

У рамках тижня правових знань, з метою визначення рівня знань правової освіти у школі та формування активної громадської позиції учнівської молоді, виховання культури та правової свідомості, 9 жовтня у Тячівському районному ЦДЮТ було проведено інтелектуально-правову гру «Правовий ринг-2012».

« 1 2 ... 18 19 20 21 »