Свято кохання, романтики, краcи і поваги

14 лютого у Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася районна конкурсно-розважальна програма «В ім’я кохання - 2013», що вже стала традиційним святом кохання, романтики, краси й поваги.

Завершився районний етап конкурсу-виставки української народної іграшки

З 21 по 23 січня 2013 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап конкурсу-виставки української іграшки.
На конкурс було подано 50 народних іграшок із різних куточків району. Це і ляльки-мотанки, і дерев’яні іграшки, і вироби із тіста, паперу, тканини, соломи, лози та інші. 21 з них стали переможцями конкурсу, а 11 конкурсних робіт було надіслано у Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».

День Соборності України

У Тячеві відзначили День Соборності України.

Конкурс-захист МАН

Протягом січня 2013 року проходив І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Районні туристські змагання «Різдвяні перегони– 2013»

11 січня 2013 року на базі Буштинської гімназії-інтернату відбулися ІІ традиційні туристські змагання «Різдвяні перегони - 2013». Організатори змагань – Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості та клуб альпінізму та скелелазіння «Не межа …».

Семінар

Згідно річного плану роботи Тячівського районного ЦДЮТ нещодавно відбувся районний семінар-практикум педагогів-організаторів на базі Буштинської гімназії-інтернат.

У Тячеві засяяли вогні новорічної ялинки

19 грудня у центрі міста Тячева відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки.

« 1 2 ... 17 18 19 20 21 »