Вітаємо переможців обласного конкурсу

10 травня 2017 року на базі Головного управління національної поліції м.Ужгород відбулося нагородження переможців обласного творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», творчі роботи яких захищають честь області на Всеукраїнському етапі конкурсу.

Районна інтелектуальна гра “Ерудит – 2017”

В Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості 25 квітня цього року відбувся районний конкурс “Ерудит – 2017”, який проводиться в квітні-травні щороку і є традиційним святом розуму та кмітливості.

«Воскресни писанко!»

07 квітня 2017 року в м.Ужгород відбувся Третій обласний фестиваль «Воскресни писанко!». Площу Народну прикрасили композиціями з усіх районів та ОТГ Закарпаття.

Обласний конкурс команд лідерів учнівського врядування

Нещодавно в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості « ПАДІЮН» пройшов обласний конкурс команд лідерів учнівського врядування. Тячівщину представляла команда « Новий погляд ».

Навчали унікальному, вже забутому народному мистецтву

28.02.2017 року у Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості було проведено майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.
Мета заходу: ознайомити присутніх із унікальним явищем традиційної культури українців,вчити виготовляти оберіг ляльку-мотанку, знати її історію виникнення, функцію та різновиди.

В ІМ'Я КОХАННЯ

14 лютого в Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості пройшла конкурсно-розважальна програма «В ім’я кохання» до Дня Святого Валентина. У конкурсі взяли участь учні старшого шкільного віку навчальних закладів району. Програма була насичена конкурсами: «Представлення», «Легенди рідного краю», «Історія кохання», «Ваші дії, «Найоригінальніше освічення в коханні» та «Відвертий лист». Конкурсанти демонстрували свої знання не тільки з літератури та історії, але і театральні та вокальні здібності. Вони також не соромилися відкривати свій внутрішній світ і власні переживання.

Різдвяні перегони - 2017

Під час зимових канікул на базі Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів були проведені спортивні змагання «Різдвяні перегони - 2017». Організатор спортивного свята – Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості.

Концерт до Дня Святого Миколая «Планета зірок»

В Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся святковий концерт до Дня Святого Миколая «Планета зірок». Свою майстерність презентували глядачам гуртківці установи.

Майстер-клас «Ялинкові прикраси своїми руками »

15 грудня 2016р. на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості було проведено майстер-клас «Ялинкові прикраси своїми руками».

« 1 2 3 4 5 ... 19 20 »