РАЙОННИЙ ПРАВОВИЙ РИНГ

18 жовтня 2016 року в Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся районний правовий ринг. Гра була організована організаційно-масовим відділом Центру дитячої та юнацької творчості за сприянням Тячівської райдержадміністрації.

Районнаконференція юних дослідників

У Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості 04 жовтня 2016 року відбулась туристсько-краєзнавча конференція «Мій рідний край очима сучасників», в якій взяли участь переможці та призери районного конкурсу «Мій рідний край очима сучасників» в номінаціях : історичне краєзнавство, археологічне краєзнавство, екологічне краєзнавство, географічне краєзнавство, культура, література, архітектура та мистецтво рідного краю.

Районний фестиваль «Ластівка»

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди.

Районний зліт лідерів

З метою підведення підсумків роботи по патріотичному проекту «Ми-частина України» на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості був проведений районний зліт лідерів учнівського самоврядування.

Випускний малечі

У школі раннього розвитку "Сонечко" справжнє свято.

«Малюнок, вірш, лист до мами»

07 травня 2016 року в Ужгороді на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» відбулося свято та церемонія нагородження учасників та переможців ІІІ (обласного) етапу конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».

Другийфестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!»

05 квітня 2016 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості був проведений районний етап Другогофестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!».

Від намистинки до намиста

О3 березня 2016 у Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості було проведено майстер-клас із бісероплетіння «Від намистинки до намиста».

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 19 20 »