Концерт до Дня Святого Миколая «Планета зірок»

В Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся святковий концерт до Дня Святого Миколая «Планета зірок». Свою майстерність презентували глядачам гуртківці установи.

Майстер-клас «Ялинкові прикраси своїми руками »

15 грудня 2016р. на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості було проведено майстер-клас «Ялинкові прикраси своїми руками».

Семінар керівників музеїв

08 грудня 2016 року на базі Тячівського ЦДЮТ відбувся семінар керівників музеїв при загальноосвітніх навчальних закладах на тему « Про роботу музеїв в галузі освіти на сучасному етапі».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

грудня в Ужгороді відзначили переможців ІІІ етапу обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення».

Акція «Молодь обирає здоров'я»

1 грудня у Тячівському Центрі дитячої та юнацької творчості відбулися заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Заходи проведено з метою усвідомлення небезпеки, яку несе СНІД, привернення уваги молоді до здорового способу життя, безпечної поведінки, спрямування на толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ.

ПАМ'ЯТАЄМО…

Кожного року в четверту суботу листопада наш народ вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Це трагічна сторінка в історії українського народу, яку ми не маємо права забути.

Виховний захід «Я – громадянин і патріот держави»

У рамках творчого проекту з патріотичного виховання «Моя Батьківщина-Україна» керівник гуртка «Пізнаємо рідний край»на базі Углянської ЗОШ І-Ш ст.Голубка Людмила Степанівназі своїми вихованцями провела виховний захід на тему«Я – громадянин і патріот держави», який присвячений героям – односельчанам, які загинули в зоні АТО.

Майстер-клас «Подарунок осені»

27.10.2016р.керівник гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єру» Бердар Ольга Іванівна підготувала та провела для гуртківців Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості надзвичайно цікавий майстер-класіз виготовлення композицій із засушеного листя. Змістовною бесідою, яка супроводжувалася демонструванням картин зроблених власноруч із засушених квітів та листків, педагог підвела вихованців до основного етапу роботи– створення картин.

„Щедра палітра” до 106-річниці від дня народження Федора Манайла, українського живописця

Керівник гуртка образотворчого мистецтва «Дитячий вернісаж» на базі Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ГеричТамара Михайлівна підготувала відкритий виховний захід до 1006 річниці видатного закарпатського художника Федора Манайла. Метою його проведення було ознайомити дітей та запрошених гостей з творчістю закарпатського живописця, а також із своєрідною енциклопедією народного буття художника, у творчості якого кожна деталь говорить про глибину та ґрунтовну працю збирача перлин народної творчості, вдумливого етнографа, історика.

« 1 2 3 4 5 6 ... 19 20 »