ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДом

Напередодні Дня боротьби зі СНІДом в Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся форум лідерів учнівського самоврядування «Молодь за здоровий спосіб життя». В рамках програми проведено тренінгове заняття «ВІЛ, СНІД. Ставлення до ВІЛ-позитивних людей». Головна мета заходу – виховання в учнівської молоді толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей, популяризація здорового способу життя серед юного покоління, відповідального ставлення до свого здоров’я та життя.

«Пам’ять голоду, пам’ять серця»

25 листопада у Тячеві, на площі перед районним будинком культури, відбувся жалобний мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодоморів. Представники районної та міської влади, працівники організацій і установ району й міста, небайдужі мешканці зібрались, щоби згадати про мільйони невинних жертв Голодомору 1932-33 років, штучно влаштованого радянською владою на більшій частині території України.

Майстер-клас «Сувенірна шапочка»

31 вересня у Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості було проведено майстер-клас для вихованців гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єру».

Обласна конференція

28 жовтня 2017 року на базі Закарпатського обласного центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді відбувся ІІ очний етап обласної конференції учнівської молоді «Мій рідний край очима сучасників».

РАЙОННИЙ ПРАВОВИЙ РИНГ

10 жовтня 2017 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості відбувся традиційний районний правовий ринг серед учнів команд загальноосвітніх навчальних закладів району. Його мета – формування активної громадської позиції учнівської молоді, поглиблення інтересу до правових знань, виховання у школярів правової культури та правової свідомості. У правовому ринзі змагались команди Буштинської, Солотвинської №1 та Нересницької загальноосвітніх шкіл.

Свято веселого настрою

18 травня 2017 року у святковій залі Центру дитячої та юнацької творчості зібралися батьки, гості, хлопчики і дівчатка. У школі раннього розвитку "Сонечко" справжнє свято веселого настрою -випускний вечір, закінчення навчання в школі "Сонечко".

Вітаємо переможців обласного конкурсу

10 травня 2017 року на базі Головного управління національної поліції м.Ужгород відбулося нагородження переможців обласного творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», творчі роботи яких захищають честь області на Всеукраїнському етапі конкурсу.

Районна інтелектуальна гра “Ерудит – 2017”

В Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості 25 квітня цього року відбувся районний конкурс “Ерудит – 2017”, який проводиться в квітні-травні щороку і є традиційним святом розуму та кмітливості.

«Воскресни писанко!»

07 квітня 2017 року в м.Ужгород відбувся Третій обласний фестиваль «Воскресни писанко!». Площу Народну прикрасили композиціями з усіх районів та ОТГ Закарпаття.

« 1 2 3 4 5 6 ... 21 22 »