Семінар керівників музеїв

08 грудня 2016 року на базі Тячівського ЦДЮТ відбувся семінар керівників музеїв при загальноосвітніх навчальних закладах на тему « Про роботу музеїв в галузі освіти на сучасному етапі».
Директор ЦДЮТ Л.Кузнец наголосила на вплив діяльності освітянських музеїв на національно-патріотичне виховання учнівської молоді.
Завідувач відділу туристсько-краєзнавчої роботи Савчук Е.М. зауважила на деякі недоліки при створенні уніфікованого паспорту музею, надала учасникам семінару взірці заповнення цього документу.
Завідувач зразкового краєзнавчого музею Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Попович О.В. продемонструвала відеофільм «Заочна екскурсія в музей Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст.». Наприкінці семінару учасники обмінялися досвідом роботи.