Районна інтелектуальна гра “Ерудит – 2017”


В Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості 25 квітня цього року відбувся районний конкурс “Ерудит – 2017”, який проводиться в квітні-травні щороку і є традиційним святом розуму та кмітливості.
Ведуча конкурсу Е.М. Савчук – завідувач відділутуристсько- краєзнавчої роботи ЦДЮТ зі вступним словом привітала всіх учасників та присутніх. Вона наголосила, що найерудованіші зможуть виявити свої здібності повною мірою. Розум, широта світогляду, почуття гумору – усе це має забезпечити успішний результат.
Перед поєдинком юних “ерудитів” було ознайомлено з основними етапами конкурсу, які складали основу програми. У грі взяли участь учні 9-11 класів п′ятизагальноосвітніх навчальних закладів: НегряЛуіза, учениця 10 класу Солотвинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1, Грись Діана, учениця 10 класу Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Когут Дарина, учениця 11 класу Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Кухта Каміла, учениця 9 класу Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст, Мартин Марія, учениця 9 класу Нересницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
Завдання членів журі – оцінка ерудиції, культури мовлення, вичерпність відповідей, базові шкільні знання учасників.
Чесна і безкомпромісна інтелектуальна боротьба визначила “переможця” та “фіналіста” конкурсу, а саме: НегряЛуіза та Грись Діана, які вийшли у фінальну гру. Та кращою, все ж таки, стала НегряЛуіза,учениця 10 класу Солотвинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1 з чим її і вітаємо.
Хочеться, насамкінець, акцентувати увагу на важливості проведення подібних заходів, що дають змогу показати і оцінити рівень знань, винахідливість, вміння і правові навички учнівської молоді, бо саме вони надалі стають важливим підгрунтям для професійного вибору молодого покоління.


0 коментарів

Прокоментувати