Конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників»

29 жовтня 2019 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості відбулась районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників». На заочний етап конференції надійшло 21 пошуково-дослідницька робота юних краєзнавців. В очному етапі представляли свої напрацювання 7 переможців, а саме: Штерцел Віталіна, учениця 9 класу Новобарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (кер. Алексишинець Світлана Юріївна),"Давня казка Новобарова"; Алексишинець Софія, учениця 9 класу Новобарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, (кер. Алексишинець Світлана Юріївна), "Родзинки Новобарова"; Мацола Станіслав, гурток "Юні музеєзнавці" Тячівського районного ЦДЮТ, (кер. Тегза Василь Васильович), "Тегза Василь Васильович - художник та колекціонер традиційного народного мистецтва Закарпаття";Бендик Валерія, слухач секції "Геологія, геохімія та мінералогія" Тячівського районного ЦДЮТ, (кер. Савчук Еріка Миколаївна), "Нетрадиційна енергетика"; Лучко Лариса, учениця 8 класу, Буштинського ліцею, (кер. Керестей Терезія Михайлівна), "Таємниця загибелі Івана Виговського"; Крец Жанна, слухач секції "Всесвітня історія" Тячівського районного ЦДЮТ, (кер. Тракслер Клара Яношівна), "Екологічна катастрофа Солотвина та лікувально-рекреаційний комплекс карпатського моря"; Ливринц Ірина, учениця 9 класу Буштинського ліцею, (кер. Сабадош Світлана Василівна), "Проникнення слов"ян у Верхнє Потисся та іх матеріальна та духовна культура у УІ - УІІ столітті".
У ході конференції учасники презентували свої дослідження з різних напрямків краєзнавства: історичного, географічного, екологічного, етнографічного, археологічного краєзнавства, культури рідного краю та музейної справи.
Роботи переможців будуть надруковані у збірці кращих пошуково-дослідницьких робіт районного етапу Всеукраїнської краєзнавчої конференції «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».