Семінари

28 квітня освітяни Тячівщини приймали гостей зі всієї області: у районі відбувся семі¬нар директорів позашкільних навчальних за¬кладів. Тема семінару -- «Впровадження сучасних освітніх технологій формування здорового способу життя та екологічного виховання у позашкіль¬них навчальних закладах Тячівського району». Учасників приязно зустріли в селищі Буштино на базі районного еколого-натуралістичного центру (директор І.М. Ткач).


Участь у семінарі взяли 32 директори позашкільних навчальних закладів Закар¬патської області, а також методист методичного центру при управлінні освіти облдержадміністрації В.В. Євич, головний спеціаліст управління освіти і науки облдержадміністрації Є.С. Грабар, методист Закарпат¬ського інституту післядипломної педагогічної освіти О.І. Опачко. Відкриття семі¬нару відбулося у районному ЦДЮТ (дир.Л.І. Кузнец).
Вітав учасників семінару в нашому районі М.І. Довжанин, начальник управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Тячівської РДА.
На гостей чекала насичена й цікава про¬грама. Для початку виступили гуртківці, які де¬кламували вірші, співали пісні, танцювали. Програма продовжилась змістовною доповіддю-презентацією директора районного ЦДЮТ Л.І. Кузнец, яка також відзначила досягнення гуртківців і педагогів, їх перемоги в різноманітних конкурсах та ще багато цікавого.
Надалі виступила Б.О. Молнар, завідувач відділу організаційно-масової роботи ЦДЮТ.


Приємне враження в учасників семінару склало засідання районної школи «Лідер», учасники якого продемонстрували сучасні аспекти практичного використання новітніх технологій щодо формування та збереження здорового способу життя.
Відтак, обласний семінар продовжив свою ро¬боту на базі Тересвянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де гуртківці показали майстер-клас з декоративно-ужиткового мистецтва (кер. гуртка «Тістопластика» С.І. Дьордяй). Цікавими для учасників семінару видалися відкриті заняття гуртків з художнього конструювання з паперу (кер.Л.М. Мельник); з гірського туризму (кер.В.В. Вовчик); зі спортивної радіопеленгації (кер.В.В. Хром'як).
Завершився семінар обміном думок та досвіду роботи в ході творчого діалогу за участі учасників семінару позашкільних навчальних закладів з пи¬тань оновлення змісту та форм позашкільної освіти.