„Щедра палітра” до 106-річниці від дня народження Федора Манайла, українського живописця


Керівник гуртка образотворчого мистецтва «Дитячий вернісаж» на базі Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ГеричТамара Михайлівна підготувала відкритий виховний захід до 1006 річниці видатного закарпатського художника Федора Манайла. Метою його проведення було ознайомити дітей та запрошених гостей з творчістю закарпатського живописця, а також із своєрідною енциклопедією народного буття художника, у творчості якого кожна деталь говорить про глибину та ґрунтовну працю збирача перлин народної творчості, вдумливого етнографа, історика.
Тамара Михайлівна продемонструвала слайд-екскурс творчої спадщини художника, розкриваючи зміст кожної картини.Цікавим творчим етапом заняття було малюваннявихованцями по пам’яті картини Федора Манайла «Золота Осінь». Під час творчого завдання звучали поезії про мистецтво живопису, які читала керівник гуртка.
Підводячи підсумок виховного заходу Тамара Михайлівна зауважила, що мистецтво – це час і простір у якому живе краса людського духу. Пізнаючи мистецтво людина пізнає людське в людині.


0 коментарів

Прокоментувати