У Тячівському районному ЦДЮТ працюють досвідчені керівники гуртків

7-8 листопада адміністрацією Тячівського районного ЦДЮТ було відвідано гурткові заняття у Коршинського І.Ю. та Вовчика В.В.

ПОРАДИ МЕТОДИСТА

Ділові ігри для педагогів

Логан-Клуб в Украине

Проект "Джерело творчості"

У 2012-2013 н.р. в Тячівському районному ЦДЮТ діє проект "Джерело творчості".Такий вибір теми проекту зумовлений тим, що перед суспільством завжди стояла і продовжує існувати проблема навчання і виховання обдарованих дітей.
Для розвитку творчих здібностей не існує вікових обмежень, але необхідно створити і підтримувати певні умови. У кожній людині від природи закладені величезні можливості. Найсприятливішим періодом для розвитку творчості є молодший шкільний вік, коли в дитини активно розвиваються уява, дар фантазування, творче мислення, допитливість, уміння спостерігати, порівнювати, критично й справедливо оцінювати свою діяльність. Гуртківців молодшого шкільного віку без перебільшення можна назвати «першовідкривачами світу». А якщо діти захоплені улюбленою справою, вони виявляють наполегливість, силу волі в опануванні знань і вмінь, що випереджають програмові вимоги. Також слід пам’ятати, що кожна дитина має певні здібності, тому головне завдання керівника гуртка – вчасно їх помітити, заохотити і дати можливість їм розвиватися. Бо хоч би які були в дитини талант, здібності, навички й досягнення, без активної підтримки дорослих вона не досягне високих результатів. Це добре розуміють педагоги Тячівського районного ЦДЮТ, тому головне завдання, яке ставимо перед собою – виявлення художніх, музичних, артистичних, інтелектуальних здібностей дитини, їх розвиток і вдосконалення. Саме для того, щоб навчитися бачити у звичайному незвичайне, знаходити неординарні шляхи виходу з будь-яких складних ситуацій, моделювати навколишню дійсність відповідно до власних уявлень, словом, розвивати творчі здібності, і потрібен наш проект.

Методична розробка заняття-гри «Найрозумніший» Автор: Коршинський Іван Юрійович

Робота учасника обласного конкурсу на кращу методичну розробку з науково-технічної та художньо-естетичної творчості серед педагогів позашкільних навчальних закладів області

номінація: «Дидактичні матеріали»

Змагалися юні правознавці

У рамках тижня правових знань, з метою визначення рівня знань правової освіти у школі та формування активної громадської позиції учнівської молоді, виховання культури та правової свідомості, 9 жовтня у Тячівському районному ЦДЮТ було проведено інтелектуально-правову гру «Правовий ринг-2012».

Гуртківці Художньо-естетичного напряму ЦДЮТ показали свої таланти

Розпочався навчальний рік, а гуртківці художньо-естетичного напрямку Тячівського ЦДЮТ вже встигли взяти активну участь у багатьох заходах.Одним із наймасовіших був День міста.

День права

В рамках проведення тижня правових знань, згідно плану роботи організаційно-масового відділу Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості 02 жовтня 2012 року було проведено засідання круглого столу «Попередження та профілактика правопорушень серед учнівської молоді» між керівниками правоохоронних, контролюючих органів та учнівською молоддю загальноосвітніх навчальних закладів м. Тячева.

День міста 2012

Минулі вихідні Тячів відзначав День міста. Програма святкування, котра з кожним роком стає все більш цікавішою, була надзвичайно різноплановою. Наші вихованці також брали участь у святковій програмі: це виступ хореографічної групи "Вітамінки", вокального ансамблю "Сонячні промінчики", вихованців студії образотворчого мистецтва.

« 1 2 ... 20 21 22