День Соборності України

У Тячеві відзначили День Соборності України.

Конкурс-захист МАН

Протягом січня 2013 року проходив І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Районні туристські змагання «Різдвяні перегони– 2013»

11 січня 2013 року на базі Буштинської гімназії-інтернату відбулися ІІ традиційні туристські змагання «Різдвяні перегони - 2013». Організатори змагань – Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості та клуб альпінізму та скелелазіння «Не межа …».

Семінар

Згідно річного плану роботи Тячівського районного ЦДЮТ нещодавно відбувся районний семінар-практикум педагогів-організаторів на базі Буштинської гімназії-інтернат.

У Тячеві засяяли вогні новорічної ялинки

19 грудня у центрі міста Тячева відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки.

Свято Миколая

Зимові свята у Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості розпочалися з приходом святого Миколая.

Майстер-класи

В рамках проекту « Мистецька вітальня» у Тячівському районному ЦДЮТ були проведені майстер-класи з оригамі , квілінгу та природного матеріалу.

Стартував проект «Мистецька вітальня»

27 листопада у Тячівському районному ЦДЮТ стартував проект «Мистецька вітальня».

Районна виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

З метою виявлення художньо обдарованих дітей, підтримки та популяризації їх творчості, мистецтва і традиційних художніх ремесел 20 листопада 2012 року в Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості проводилась районна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва « Знай і люби свій край».

Районна науково-практична конференція учнів-пошукувачів та наукових керівників Тячівської філії МАН

15 листопада 2012 року в актовому залі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості відбулась районна науково-практична конференція учнів-пошукувачів та наукових керівників Тячівської філії МАН.

« 1 2 ... 19 20 21 22 »