У Тячеві відзначали 70-ту річницю перемоги над фашизмом

23 жовтня 2014 року Україна відзначала 70-ту річницю з дня її визволення від фашистських загарбників. Цього ж дня біля пам’ятника воїнам-визволителям, що у міському парку, зібралася громадськість Тячівщини, щоб на цьому священному місці, біля пам’ятника загиблим у роки війни землякам, відзначити 70-ту річницю визволення України від фашистських загарбників.
Вихованці Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості також взяли активну участь у даному заході. Бабич Анастасія, Макусій Віктор, Думнич Тетяна, Чонка Тетяна, Король Катерина – вихованці гуртка «Культура мови та спілкування» (керівник Берец М.М.) – виступили біля пам’ятника воїнам-визволителям, що знаходиться у Тячівському парку, із невеликим монтажем «Мир – це те, що не втратим . нізащо!»