Свято Миколая

Зимові свята у Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості розпочалися з приходом святого Миколая. Вихованці гуртка «Театральний» (керівник Ізганич Марія Михайлівна), учні 6-Б класу Тересвянської ЗОШ І-ІІІст. підготували святкову програму для наймолодших школярів міста Тячів.
Маленькі глядачі переглянули театралізоване дійство «Ніч на святого Миколая», учасниками якого були герої: Ведуча (Коциба Кароліна), Попелюшка (Кубарич Ганна), Льодовисько (Фіцай Роман), Крижинка (Дикун Аліна), Зірка (Небола Вікторія), Завірюха (Гирба Каміла), Вітер (Іванцюк Іван), Казка (Прінц Олеся), Святий Миколай (Маркуш Роман), Ангел (Онуфрій Василь), Батько (Цірик Василь), Мати (Церкуник Ірина), Оленка (Руснак Дарина), Дмитрик (Тройний Олександр), Антипко (Пігарьов Олександр).
Присутні відгадували загадки, вікторини, розповідали вірші та казки.
Гарний настрій і безліч емоцій забезпечили казкове дійство, привітання з новорічно-різдвяними святами, пісні про Миколая та колядки.