Районний конкурс екскурсоводів

З метою поліпшення національно-патріотичного виховання, відродження духовності, формування в учнівської і студентської молоді поваги до історії та культури рідного краю, дбайливого ставлення до духовних надбань, розширення і поглиблення знань з історії, народознавства, літератури, природничих дисциплін та почуття гордості і любові до рідного народу, до Батьківщини 04 квітня 2013 року в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся районний конкурс екскурсоводів музеїв при навчальних закладах освіти. На сьогоднішній день отримали свідоцтво про реєстрацію 16 шкільних музеїв, з них мають звання «зразковий» Музей Василя Гренджі-Донського Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Гренджі-Донського, краєзнавчий музей Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, етнографічний музей Нижньоапшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Цього року готуються до реєстрації музей «Пишемо історію школи» Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 та музей Буштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
У цьогорічному конкурсі екскурсоводів взяли участь 12 шкільних музеїв. За рішенням журі конкурсу учасники вибороли такі місця:
І місце – екскурсоводи етнографічного музею (Влад Лівія та Йовдій Анжела) Нижньоапшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце – екскурсоводи краєзнавчого музею (Бойчук Неоніла, Когут Дарина) Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, етнографічного музею (Горкавчук Естер, Вінтун Діана) Руськомокрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – екскурсоводи етнографічного музею (Дудла Аліна, Вітенко Даяна) Кривської ЗОШ І-ІІ ступенів, етнографічного музею (Куцин Олеся, Куцин Василина, Куцин Яна) Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів, музею історії села (Бенца Іван, Кричфалушій Вадим) Кричівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Переможці районного конкурсу незабаром візьмуть участь у обласному етапі цього конкурсу.