Районнаконференція юних дослідників

У Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості 04 жовтня 2016 року відбулась туристсько-краєзнавча конференція «Мій рідний край очима сучасників», в якій взяли участь переможці та призери районного конкурсу «Мій рідний край очима сучасників» в номінаціях : історичне краєзнавство, археологічне краєзнавство, екологічне краєзнавство, географічне краєзнавство, культура, література, архітектура та мистецтво рідного краю.
Юні пошуковці розповіли про свої пошуково- дослідницькі роботи, написані на основі місцевого матеріалу. Тематика надзвичайно різноманітна: це і цікаві дослідження про водяні млини, поезія буштинців, опис мальовничих куточків Тячівщини, дослідження гончарства на Закарпатті, шкідливі і небезпечні рослини околиць наших міст і сіл та інші цікаві дослідження...
Всі учасники туристсько-краєзнавчої конференції нагороджені грамотами та цінними подарунками, а саме:
-Чопик Юрій, учень 9 класу Вонігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник Гісем Леся Петрівна, вчитель історії );Москаль Дарина, учениця 8 класу Грушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,(керівник Мацола Альбіна Михайлівна, бібліотекар );Фединець Максим, учень 9 класу Грушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, (керівник Фединець Марія Іванівна, вчитель географії);Бойчук Неоніла, учениця 11 класуКалинівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, (керівник Бережник Ольга Миколаївна);Липчей Іван, учень 8 класу Малоугольківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1 (керівник Химинець Ольга Михайлівна); Вовчок Аліна, учениця 11 класу Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;КогутДарина¸учениця 11 класу Калинівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник Когут Мирослава Петрівна, вчитель географії );Муха Сніжана, учениця 8 класу Буштинської гімназії-інтернату гуманітарного профілю І-ІІІ ступенів (керівникСерюга Галина Василівна, вчительнародознавства).
Найкращі роботи юних дослідників представлені для участі у обласному (очному) конкурсі, що відбудеться в місті Ужгород в листопаді цього року.