Свято Миколая

Новорічно-різдвяні свята у Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості розпочалися з приходом святого Миколая. Вихованці гуртка «Вокал» (керівник Паш Марина Василівна) підготували святкову програму для наймолодших школярів міста Тячів та дітей-інвалідів .

Інтерактивний флеш-моб «Червона стрічка»

В рамках акції «Молодь обирає здоров’я» вперше в місті Тячеві за ініціативи Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості спільно з районною державною адміністрацією напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом проводився інтерактивний флеш-моб «Червона стрічка» під гаслом «Врятуй Україну від СНІДу!».

Голодомор

Кожного року наприкінці листопада наш народ вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Це трагічна сторінка в історії українського народу, яку ми не маємо права забути.

«Знай і люби свій край»

З 18 по 22 листопада 2013 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості проводилася районна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» з метою виявлення художньо-обдарованих дітей, підтримки та популяризації їх творчості з образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва, традиційних художніх ремесел.

Полум'я вічного вогню - у наших серцях

28 жовтня в рамках акції «А тую славу збережемо» на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості було проведено круглий стіл «Визволення України – сторінки історії» з нагоди 69 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Дозвілля учнівської молоді. Правовий конкурс винахідливих та кмітливих

17 жовтня організаційно-масовим відділом Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості був проведений районний правовий КВК на тему «Основні права, свободи людини і громадянина». Мета заходу - формування активної громадської позиції учнівської молоді, виховання правової культури та правової свідомості, закріплення знань ІІ розділу Конституції України.

Попередження та профілактика правопорушень серед учнівської молоді

З метою попередження та профілактики правопорушень, формування в молоді поваги до моралі, правопорядку , в рамках проведення тижня правових знань 10 жовтня 2013 року у великому залі Тячівської райдержадміністрації було проведено засідання круглого столу між керівниками правоохоронних, контролюючих органів та учнівською молоддю загальноосвітніх навчальних закладів району на тему «Попередження та профілактика правопорушень серед учнівської молоді» .

Ми – таланти твої, Закарпаття!

21 вересня в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» відбувся ІІ етап фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Ми – таланти твої, Закарпаття», де зібралися обдаровані діти з усієї області. Юнаки та дівчата змагалися у двох вікових категоріях: 8-11років та12-15 років. Творчість учасників оцінювали у трьох конкурсних номінаціях: «Сучасний спів», «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-ужиткове мистецтво».
У конкурсі взяли участь понад 90 дітей з усіх районів Закарпаття.

Нарада педагогічних працівників

05 вересня 2013 року у Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася інструктивно-методична нарада педагогічних працівників закладу.

« 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 21 22 »