Нарада педагогічних працівників

05 вересня 2013 року у Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася інструктивно-методична нарада педагогічних працівників закладу.

Нарада педагогів-організаторів

27 серпня 2013 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості відбулася інструктивно-методична нарада педагогів-організаторів.

Фестиваль дитячої творчості «Ластівка»

У Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся традиційний ХХІІ районний фестиваль дитячої творчості «Ластівка», присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Фестиваль писанок

28 квітня 2013 року в Ужгороді відбувся обласний фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!», який проводився з метою збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок.

Районна інтелектуальна гра “Ерудит – 2013”

На базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості 25 квітня 2013 року відбулася районна інтелектуальна гра “Ерудит – 2013”, яка проводиться в квітні-травні щороку і є традиційним святом інтелекту та кмітливості.

Районний конкурс «Знавці української мови та літератури – 2013»

23 квітня 2013 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний конкурс «Знавці української мови та літератури-2013». Захід проводився з метою якісного оновлення змісту, форми та методів роботи з обдарованою молоддю; пошуку та створення умов для підтримки обдарованої молоді; розвитку самореалізації особистості, розкриття мовно-літературних здібностей, інтелекту, формування наукової зміни.

Засідання МО керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва

16 квітня 2013 року на базі Тячівського районного ЦДЮТ відбулося засідання МО керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва.

Форум лідерів учнівського самоврядування

16 квітня 2013 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості був проведений форум лідерів учнівського врядування.
При підготовці до форуму оновлено банк даних та зібрано інформацію про лідерів учнівського врядування.

« 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 20 21 »